Typy dnia 11.04.2019

Mecz: Arsenal – Napoli

Mecz Ligi Europy pomiędzy Arsenalem a Napoli. Arsenal gra u siebie więc muszą dać z siebie wszystko, jeśli poważnie myślą o awansie do dalszej fazy LE. Wiadomo, jak prezentują się na wyjazdach i co może oznaczać niewygranie tego meczu, u siebie potrafią grać całkiem przyjemną piłkę dla oka, często już w pierwszych połowach ładują bramki. Po drugiej stronie Napoli, ubiegły rok nie był dla nich najlepszy, więc w tym roku będą chcieli zagrać jak najlepiej, dlatego liczymy tutaj na sporo goli, obie ekipy ostatnio grają dość ofensywnie, dlatego liczymy tutaj na minimum 3 bramki. Kanonierzy mocno zawodzą w meczach wyjazdowych, ale u siebie grają bardzo dobrze i sądzę, że może to być fajne, overowe spotkanie. Takie 2:1 dla Arsenalu 😉

Typ: powyżej 2.5 bramek
Kurs: 1.77

Mecz: Benifca -Eintracht Frankfurt

Kolejny typ to również typ na Ligę Europy, do Lizbony przyjedzie zespół z Frankfurtu. Nasz typ na ten mecz to bezpieczne remis lub wygrana gości, po kursie 1.66. Obie ekipy są ostatnio w naprawdę dobrej formie, dlatego liczmy na bardzo fajne widowisko. Eintracht jest w bardzo dobrej formie, ma świetne trio atakujących i już w pierwszym meczu mogą pokazać swoją siłę w ofensywie. Benfica niespodziewanie przegrała pierwszy mecz w Zagrzebiu, ale w rewanżu odrobili straty i po dwóch golach strzelonych w dogrywce wygrali mecz i awansowali dalej, ale ich gra nie wyglądała najlepiej.

Typ: remis lub wygrana gości
Kurs: 1.66

Jeśli chcesz pomóc w prowadzeniu serwisu ograjmybuka.pl lub chcesz dodać swoje typy z analizą, to zapraszamy do zakładki Kontakt, lub napisać na nasz mail: kontakt@ograjmybuka.pl . Możecie zgłaszać tam swoje pomysły, sugestie i propozycje.