Typy dnia 13.04.2019

Mecz: Middlesbrough – Hull

Pierwszy typ na dziś to over 2.5 bramek w meczu Middlesbrough – Hull . Obie ekipy są bardzo bliskie miejscu, dającemu możliwość grania w barażach o awans.
Middlesbrough, znajdujące się na miejscu 7, Hull City jest obecnie na 9 miejscu. Gospodarze są ostatnio w tragicznej formie. Przegrali aż 6 na 7 ostatnich spotkań, ale nie przekreśla to im szans na granie o baraże. Hull jest w dobrej formie. Trzy ostatnie mecze to zwycięstwa. Zanotowali także 1 porażkę i jeden remis (5 ostaniach meczów). W świetnej formie jest także Kamil Grosicki, który pokazuje, że chce pograć jeszcze w Premier League. W ostatnich 5 meczach Hull City tylko raz nie padał wynik overowy 2.5. Myślę, że będzie to zacięty bój o grę w barażach.

Typ: powyżej 2.5 bramek
Kurs: 1.95

Mecz: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

Pogoń wciąż ma szanse grać w grupie mistrzowskiej, Legia cele ma wręcz odwrotne, walczy o najważniejsze czyli mistrzostwo. Ostatnia forma Pogoni Szczecin nie jest powalająca. Legia ma 3 punkty straty do Lechii, ale myślę, że po tej kolejce będzie ona mniejsza, gdyż Lechia gra z bardzo silną Cracovią.
W ostatnich meczach Legia wygrała dwa mecze, zdobyła 6 punktów, ale nie grała jakoś rewelacyjnie, ale u siebie Legia jest bardzo mocna, dlatego mój typ na ten mecz to ich wygrana.
Pogoń natomiast ma słaby bilans meczów wyjazdowych: 4 wygrane, 3 remisy i 7 porażek, daje to nam powody do zagrania Legii, która musi walczyć o mistrza i jest na pewno jest zmotywowana.

Typ: Legia wygra
Kurs: 1.85