Typy dnia 22.07.2018

Po bardzo udanym dzisiejszym dniu w Ekstraklasie gdzie pięknie siedzi 2/2 zabieramy się do typów dnia. Przygotowaliśmy dla Was na jutro 2 ciekawe opcje do zagrania w AKO.

Mecz: Adelaide – Perth
Mecz hokeja. Liga australijska, godzina 9:00.

Pierwszą opcją jest mecz hokeja z ligi australijskiej pomiędzy Adelaide – Perth. Nasz typ na to spotkanie to wygrana przyjezdnych,  goście są obecnie jedną z najlepszych drużyn w tej lidze, świetnie radzą sobie na wyjazdach, gdzie w ostatnich 5 meczach wygrali wszystkie (2 razy po dogrywce). Naszym zdaniem będą jutro bardzo zmotywowani, aby wygrać ten mecz i wskoczyć na 2 pozycję w lidze. Ekipa z Perth to obecnie 2 najlepsza drużyna w lidze na wyjazdach. Na 9 wyjazdowych spotkań zdołali zanotować bilans bramkowy 41:32, co daje im średnia 4.55 bramki strzelonej na mecz. Goście mają także dużo lepszych zawodników, którzy grają klasę lepiej od zawodników z Adelaide. W ostatnich 5 bezpośrednich meczach, 5 razy wygrywało Perth, więc i my dziś na nich gramy !

Typ: wygrana gości
kurs:1.50
Bukmacher: FORTUNA


Mecz: Real Salt Lake – Colorado Rapids
Mecz piłki nożnej. Liga MLS, godzina 4:00.
Kolejny typ to mecz ligi MLS pomiędzy Real Salt Lake – Colorado Rapids. Naszym zdaniem gospodarze są w tym meczu faworytami, są w bardzo dobrej formie, zwłaszcza u siebie. W ostatnich 10 meczach granych u siebie tylko 2 razy tracili punkty: 1 remis, 1 porażka i aż 8 zwycięstw. Goście to obecnie jedna z najsłabszych drużyn w całej lidze MLS. Na 20 spotkań zdołali zdobyć tylko 16 punków i zajmują przed ostanie miejsce w ligowej tabeli. Na wyjazdach grają fatalnie, na ostatnie 10 meczów wyjazdowych zdołali wygrać tylko 1 raz i 2 razy zremisowali. Pozostałe 7 meczów to same porażki. Real Salt Lake to drużyna, która u siebie jest jedną z najmocniejszych drużyn w całej lidze, naszym zdaniem powinni bez większych kłopotów wygrać jutro swój mecz i umocnić się w walce o play-offy.

Typ: wygrana gospodarzy
kurs:1.54
Bukmacher: FORTUNA

Kurs całkowity w AKO to 2.31