Typy na Ekstraklasę 04.08.2018

Mecz: Piast Gliwice – Zagłębie Lubin

Mecz na szczycie tabeli pomiędzy Piastem Gliwice a Zagłębiem Lubin. Naszym zdaniem faworytem tego spotkania pod kilkoma względami będą goście, Zagłębie wygrała 3:1 z Legią oraz 2:1 z Zagłębiem Sosnowiec. Piast natomiast wygrał 2:1 z Zagłębiem Sosnowiec oraz 2:0 z Pogonią, strzelając 2 bramki już w pierwszej połowie, wykorzystując błędy Pogoni w obronie. Zagłębie Lubin w swoich meczach wyglądali bardzo dobrze i naszym zdaniem są w tym sezonie w stanie zagrozić największym klubom w Ekstraklasie.
Zagłębie zagrało bardzo przeciętne w pierwszej  połowie, zaś w drugiej przycisnęli i zdobyli prowadzenie, a choć szybko je stracili, ostatecznie wygrali mecz z Sosnowcem 2:1.
Dobrą zmianą okazało się tym razem zastąpienie świetnego w pierwszej kolejce Patryka Tuszyńskiego Jakubem Maresem, który zdobył gola, a w końcówce miał szansę na drugiego, strzał jednak został świetnie  wybroniony przez golkipera Sosnowca. Ten mecz może być bardzo ciekawy z kilku względów, obie drużyny są w dobrej formie, dobrze radzą sobie w ofensywie, grają mądrze w defensywie. Sporym zaskoczeniem jest dla nas dobra pozycja Piasta, który według nas miał walczyć w tym sezonie o utrzymanie, ale pokazał się z bardzo dobrej strony. Liczymy na sporo bramek w tym meczu i wygrają Lubina. Naszym zdaniem Piast jest w stanie strzelić, chociaż 1 bramkę przed własną publicznością, a Lubin dobrze gra na wyjazdach.

Przewidywane składy:
Piast: Szmatuła – Pietrowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov – Mak, Jodłowiec, Dziczek, Felix – Valencia, Papadopulos
Zagłębie Hładun – Czerwiński, Guldan, Dąbrowski, Dziwniel – Jagiełło, Tosik – Janoszka, Starzyński, Moneta – Tuszyński

Typ:Obie drużyny strzelą gola
kurs: 1.6
Bukmacher: E-Toto

Typ: Zagłębie Lubin wygra mecz
kurs: 3.05
Bukmacher: E-Toto

Jeśli chcesz pomóc w prowadzeniu serwisu ograjmybuka.pl lub chcesz dodać swoje typy z analizą  to zapraszamy do zakładki Kontakt, lub napisać na nasz mail: kontakt@ograjmybuka.pl . Możecie zgłaszać tam swoje pomysły, sugestie i propozycje.