Legalny bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszego depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 500 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus do 500 na start u legalnego bukmachera PZBuk

Bonus do 500 na start u legalnego bukmachera PZBuk

Oferta powitalna skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać, aby liczyć na darmowe środki jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można jedynie na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, a co za tym idzie nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu. Z prostej jednej przyczyny wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Warto jest wiedzieć, że bonus powitalny należy odblokować. Można to jedynie zrobić poprzez:

  • wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  • zaznaczenie opcji otrzymania bonusu

Należy jednak wiedzieć, że dwa kroki można jedynie wykonać w formularzu rejestracyjnym. Później gracz nie będzie posiadał takiej możliwości.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Użytkownik, który spełnił już powyższe warunki promocji może już dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest od depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 300 PLN jako pierwszy depozyt. Druga taka sama wartość, ale w formie środków bonusowych znajdzie się a koncie gracza. Łącznie typer do wykorzystania na zakłady bukmacherskie będzie miał kwotę 600 PLN.

W ramach pakietu powitalnego na konto gracza może trafić maksymalnie 500 PLN.

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak legalny bukmacher PZBuk dokona aktywacji pakietu powitalnego.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium bonus powitalny 3170 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułBonus na mecz Izrael vs Polska. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.