Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje wszystkim nowym swoim użytkownikom limitowaną ofertą na sam start, w której to typerzy mogą liczyć na premię równowartości nawet 610 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Na samym początku warto jest dodać, że każdy z graczy na sam początek może liczyć z takich bonusów, jak Cashbacku do 110 PLN oraz premii za drugi depozyt do 500 PLN.

Gracz, który chce liczyć na powyższe bonusy w pierwszej kolejności musi rejestracji konta na stronie www.eWinner.pl.

Proces założenia konta nie sprawi nikomu żadnych problemów trudności, gdyż wystarczy tam podać, m.in. swoje dane osobowe.

Kod promocyjny w eWinner 2021:

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Następny krok jest do wpłata gotówki na swoje konto i zagranie pierwszego zakładu promocyjnego, który jest ubezpieczony.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz sam wybiera, jaki bezie to rodzaj kuponu, a także jakie będą na nim znajdować się typy, które mogą być z dowolnej oferty, jakie są dostępne u bukmachera eWinner. Takie bonusy bukmacherskie u tego bukmachera trafiają się bardzo czesto.

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. Natomiast, jeśli kupon będzie przegrany gracz otrzyma zwrot 100% stawki, aż do 110 PLN.

Kolejna premia, na jaką może liczyć każdy z użytkowników to bonus równowartości drugiego depozytu. Wówczas na konto gracza może trafić nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za wpłatę w STS. 100 PLN dla typerów
Następny artykułBonus za aktywność od BetFan na EURO 2020.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.