Bukmacher eFortuna zmiększa swój pakiet powitalny. W obecnym wszyscy gracze mogą otrzymać łączny bonus nawet o wartości 2220 PLN. Pod warunkiem, że gracz wpisze specjalne hasło promocyjne, a znajduje się ono poniżej w artykule.

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2220 PLN

Fortuna nowy kod promocyjny na bonus 2220 PLN

Warto jest wiedzieć, że od 7 lipca zmienia się pakiet powitalny wszystkim graczom. Typerzy już na sam początek mogą liczyć na bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN, premie równowartości depozytu do 2000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z powyższych bonusów koniecznie musi w pierwsze kolejności dokonać rejestracji konta na www.eFortunie.pl. Ten proces jest bardzo prosty i co istotne nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe.

Bonus bez depozytu 20 PLN na start dla każdego

Nie żadnego się zdarzenia, że bukmacherzy bez wpłaty własnej przyznawali darmowe środki na grę. A jednak. Fortuna na start przyznaje wszystkim typerom darmowe 20 PLN na obstawienie meczy.

Chcąc skorzystać z oferty koniecznie gracz musi wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że jet to jedyny moment, kiedy to można zrobić. Później już takiej możliwości nie będzie.

Premia 100% za wpłatę, aż do 2000 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher eFortuna zmienił limit odnośnie wpłaty własnej, za który przyznaje bonus, aż do 2000 PLN. Wystarczy dokonać depozytu, aby otrzymać darmowe środki jego równowartości:

Przykład: Użytkownik umieścił na swoim koncie promocyjnym 800 PLN. Taką samą kwotę, ale jedynie w formie środków bonusowych otrzyma w gratisie od bukmachera eFortuna. Łącznie gracz będzie posiadał, aż 1600 PLN na wykorzystanie na zakłady bukmacherskie.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Cashback – zakład bez ryzyka do 200 PLN

Warto jest mieć na uwadze, że gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu będzie mógł skorzystać również z zakładu bez ryzyka, aż do 200 PLN.

Wystarczy, zawrzeć dowolny zakład SOLO lub AKO. Jeśli okaże się on wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej kwoty, aż do 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja akcja specjalna. Obstawiaj i wygrywaj podwójnie w STS. Extra gotówka dla graczy
Następny artykułPowrót NBA – bonus dla graczy od STS do 250 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.