Limitowaną ofertę promocyjną oferuje legalny bukmacher BetFan. Każdy nowy typer tego operatora może liczyć na start na zakład bez ryzyka, aż do 600 PLN.

Pewne 600 PLN dla graczy od BetFan na start

Pewne 600 PLN dla graczy od BetFan na start

Chwać liczyć na zakład bez ryzyka wystarczy wykonać proste kroki, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki. I to niezależnie, jaki to był zakład.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.BetFan.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie moment, gdyż wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Bardzo ważne jest wpisanie hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyny moment, aby to zrobić. Gracz później nie będzie miał takiej możliwości.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu tych warunków pozostaje typerowi dokonać wpłaty i zagrać swój pierwszy kupon promocyjny. Gracz sam wybiera, jaki będzie to zakład i jakie będą tam znajdować się typy, które w dodatku mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, aż do 600 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSuperbet najnowszy pakiet powitalny. Bonus do 584 PLN
Następny artykuł„Misja Basket” w Betclic 40 PLN dla typerów za obstawienie koszykówki
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.