Legalny bukmacher BetClic oferuje graczom bonus powitalny na start w postaci zakładu bez ryzyka. W razie przegranej wspomniany operator dokonana zwrotu 100% stawki, aż do 510 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Z tego pakietu powitalnego może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Podstawową czynnością podczas tej akcji jest dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera www.betclic.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skompilowany. Wystarczy tam, bowiem podać swoje podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Należy wiedzieć, że bonus w Betclic cashback należy aktywować, a można to jedynie zrobić poprzez wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta.

Betfan bonus na start

Następnie gracz musi dokonać już pierwszej wpłaty, po czym zagrać pierwszy kupon, który jest promocją.

Jak się okaże wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie przegranej bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu całej kwoty za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera TOTALBet
Następny artykułMilenium bonus powitalny 3170 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.