Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera

Darmowy kod promocyjny u bukmachera

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konta u bukmachera BetClic.

Warunki promocji są bardzo proste i przejrzyste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.betclic.pl. Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic jest w pełni legalnym polskim bukmacherem, a granie u niego jest zgodne z polskim prawem. Podczas procesu rejestracyjnego wystarczy podać takie dane jak imię czy nazwisko. Ten proces nie zajmie zbyt zajmie dosłownie kilka minut.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 w formularzu rejestracyjnym! To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakietu powitalnego.

betclic polska oferta zakładów
Betclic bonus cashback – Kod promocyjny KOD510

Pozostaje już tylko dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty Cashbackiem.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. Zwrot znajdzie się automatycznie na koncie użytkownik.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułProgresja na remisy – Czy to najlepszy system bukmacherski?
Następny artykułLegalny bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14%
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.