Najnowszy pakiet powitalny nowym graczom oferuje legalny bukmacher BetClic. Każdy nowy gracz u tego operatora może zacząć typowanie bez żadnego ryzyka, aż do 550 złotych.

Kod promocyjne BetClic za darmo

Kod promocyjny w BetClic za darmo

Warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic Polska działa legalnie i granie u niego nie niesie za sobą żadnych konsekwencji.

Oferta powitalna skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic.

Operator tej oferuje graczom na start Cashback, czyli pierwszy bezpieczny zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 złotych.

Chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba dokonać rejestracji konta online na stronie www.BetClic.pl. Nowe konto założy każdy osoba bez żadnych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe, jak m.in. imię czy nazwisko.

Kod bonusowy w BetClic Polska 2020

Należy jednak wiedzieć, że jedynie ten gracz, który wpisze kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjny będzie mógł skorzystać z tej promocji.

Trzeba również mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby wpisać ten hasło promocyjne.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Po spełnieniu powyższych warunków gracz musi dokonać już jedynie pierwszej wpłaty i zagrać kupon, który jest objęty Cashbackiem. Gracz sam wybiera jaki to będzie rodzaj zakładu: SOLO czy AKO. Dozwolone są również wszystkie zdarzenia z oferty bukmachera BetClic Polska.

Jak okaże się, że faworyci Cię zawiedli to gracz tego w żadnym wypadku nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych. Natomiast jak zakład będzie wygrany na konto gracza trafi cała wartość.

BetClic Polska – popularny bukmacher online

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic Polska regularnie mogą liczyć na darmowe bonusy za obstawienie meczy, w różnego rodzaju promocjach, jak chociażby „Pewny zakład 40 PLN”.

Dostępna jest również aplikacja mobilna tego operatora oraz TV BetClic, a tam bez żadnych opłat i na żywo można oglądać wydarzenia sportowe. W Polsce Betclic na stałe zadomowił się wśród najlepszych legalnych bukmacherów online. Oferta zakładów i opinie o Betclic tylko to potwierdzają.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce za darmo 2020
Następny artykułDarmowy bonus za obstawienie Esportu od STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.