Bukmacher BetClic przygotował swoim graczom promocję w związku ze spotkaniami trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której to zmniejsza ryyzko przegranej – przyznając darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 21 do 23 października. Graz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmacher BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, które spełniają poniższe warunki promocji:

  • minimum pięć zdarzeń
  • kurs łączny musi wynieść minimum 5.00
  • wyłączenie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • typy mogą pochodzić jedynie z trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów
betFan bonus na start

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN, ale wykluczone automatycznie są kupony zagrane za środki bonusowe

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 20 PLN dla graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji, a do tego na kuponie wystąpił JEDEN błąd.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic nowym swoim graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji bonusu.

Wówczas, jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFortuna piłkarskie „Happy Hours”
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera TOTALBet
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.