Bukmacher STS oferuje graczom ciekawą promocję, w której to zmniejsza ryzyko przegranej na zakłady z gier karcianych. Codziennie każdy gracz może otrzymać zwrot do 20 złotych za przegrany kupon z Betgames do 20 złotych.

Bonus na karty dla każdego

Bonus na karty dla każdego

Z tej oferty może skorzystać użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostepna jest graczom każdego dnia w godzinach od 00:00 do 23:59. Typer do udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać się, ani zapisywać.

W promocji kwalifikują się wszystkie zakłady SOLO i AKO, na których muszą znajdować się same zdarzenia z gier karcianych, czyli Betgames. Typerzy mogą lgalnie grać w:

  • pokera
  • wojnę
  • bakaret

Stawka każdego zakładu nie może być mniejsza niż 2 złote. Udziału nie bierze żaden kupon, który został zawarty za środki bonusowe.

Zagrany przez gracza kupon jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki do 20 złotych.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Kod promocyjny STS

Każdy nowy użytkownik oferuje graczom bonus o wartości 29 złotych na start i to bez dokonywania depozytu. Taka wartość znajdzie się na koncie gracza wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

W dodatku na kolejne środki może liczyć każdy typer jedynie wtedy, gdy dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas może otrzymać nawet 1200 złotych.

Bonus za obstawienie meczy od STS

W dalszym ciągu typer może co tydzień otrzymać bonus za obstawienie Betgames czy meczy od STS. Wystarczy, że użytkownik w czasie jednego etapu, tj. od poniedziałku do niedzieli zagra zakłady za minimum 200 złotych, a otrzyma w prezencie 30 złotych i to niezależenie od rozliczenia kuponów.

W ramach tej akcji kwalifikują się zarówno zakłady SOLO oraz AKO, których kurs łączny musi wynosić nie mniej niż 1.85.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus za obstawienie Esportu od STS
Następny artykułBonus za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.