W związku z pojedynkiem towarzyskim pomiędzy Polską, a Ukrainą, który będzie miał miejsce 31 marca legalny bukmacher STS przygotował promocję, w której to piętnastu graczy może wygrać bilet dwuosobowy na ten pojedynek.

Bonusy za obstawienie meczy dla graczy

Bonusy w STS za obstawienie meczy

Konkurs skierowany jest do każdego gracza, który posiada konto u bukmachera STS online, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. Dostępny jest on graczom w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59.

Jednak należy mieć jednak na uwadze, że ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Typerzy, którzy chcą skorzystać z tej oferty koniecznie muszą się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady:

  • SOLO
  • AKO

Jednak typer musi mieć na uwadze, że nie ważne, jaki rodzaj zakładu wybierze to kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Stawka minimalna kuponu to zaledwie 5 złotych. Jedna warto jest mieć na uwadze, że z tej oferty są wykluczone zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyznaje punty za zagrane kupony, które spełniają powyższe warunki, a ich system punktowania przedstawia się następująco:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88

Łącznie w ramach tej promocji leglany bukmacher STS nagrodzi piętnastu graczy dwuosobowymi biletami na mecz towarzyski w piłkę nożną pomiędzy Polską z Ukrainą, którzy uzbierali najwięcej punktów.

Bonus powitalny od STS:

Bukmacher STS oferuje graczom już na sam start darmowe 29 złotych i to bez wpłaty własny. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjne „BETONLINE”.

W dodatku to nie wszystko. Koleje środki bonusowe znajdują się na koncie gracza po dokonaniu pierwszej wpłaty. Mogą one wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy z Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.