Bukmacher eFortuna oferuje graczom kupony bez podatku w związku z pierwszymi pojedynkami rewanżowym w fazie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Wystarczy dodać jedynie zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na większą wygraną.

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

„Happy Hours” na Ligę Mistrzów

Oferta skierowana jest wyłącznie do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera eFortuna, który wcześniej dokonał minimum jednego depozytu na swoje konto.

Gracze z tej oferty mogą skorzystać wyłącznie w następujących dniach oraz godzinach: 10 i 11 marca w godzinach od 17:00 do 18:00

Swojego udziału do tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy jest to dodanie do zakładu bonusu kursowego „Happy Hours”, który to znajduje się na stronie głównej.

Po spełnieniu tego warunki pozostaje już graczowi zagranie kuponu. W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO i MAXIKOMBI.

Nie ważne, jaki rodzaju zakładu grać wybierze to muszą na ich znajdować się minimum trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdują się na zakładzie, ponieważ w ramach tej oferty kwalifikują się wszystkie typy, jakie posiada bukmacher Fortuna w swojej ofercie.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Nie ma limitów co do ilości i zagranych kuponów przez gracza. Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zakłady zawarte są środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Fortuna o 14% pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został on rozliczony, jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Fortuna:

Bukmacher Fortuna oferuje graczom już na start darmowe 20 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Dodatkowy bonus znajdzie się na koncie użytkownika po tym jak gracz dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas otrzyma premię równowartości wpłaty, a może wynieść on maksymalnie 1000 złotych. Dodatkowo gracz może liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBilety na mecz Polska – Ukraina za darmo do bukmachera STS.
Następny artykułBonus za obstawienie meczy. 25 PLN od STS na sporty wirtualne.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.