Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmacher BetClic Polska to „Liga BetClic. Bonus co tydzień” w ramach tej akcji operator przyznaje darmowy bonus typerom za obstawienie meczy. Darmowe środki znajdą się na koncie gracza bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy bukmacherskie 2020

Bonusy bukmacherskie 2020

Owszem oferty bukmacherów są dosyć ubogie, ponieważ zdecydowana większość dyscyplin jest obecnie zawieszona i nie wiadomo, kiedy rozgrywki zostaną wznowione.

To sprawiło, że coraz bardziej popularne stało się typowanie rozgrywek chociażby w E-sporcie. Śmiało można powiedzieć, że ta dyscyplina, na chwilę obecną przeżywa prawdziwy „buum”.

Bukmacher BetClic Polska wychodzi naprzeciw typerom, którzy zaczynają obstawiać mecze w najbliższych tygodniach i organizuje promocję „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. Ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa:
Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

BetClic liga online:

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego trzeba w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na stronie www.BetClic.pl
  • naciskać przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Liga BetClic. Bonus co tydzień”

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może już jedynie obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady wielokrotne, tzw. AKO, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.00.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Na każdym zakładzie mogą znajdować się zdarzenia z dowolnej dyscypliny. W dodatku mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo.

Stawka kuponu natomiast nie może wynieść mniej niż 20 złotych. Trzeba mieć na uwadze, że z promocji automatycznie jest wykluczony każdy zakład, który zostanie zawarty za środki bonusowe.

Typer, który w czasie jednego etapu zagra co najmniej dziesięć kuponów może liczyć na extra premię i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Kod bonusowy w BetClic Polska:

Bukmacher BetClic PL online oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet startowy, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Chcąc skorzystać z tej formy promocyjnej wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne —>>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, a następnie zagrać swój zakład.Jak okaże się on wygrany to wspaniale. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. W przypadku przegrane bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany zakład.

Istotny w tym aspekt jest taki, że obecnie mecze obstawiać wyłącznie przez internet. Wynika to z tego, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy. 25 PLN od STS na sporty wirtualne.
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany zakład w STS na sporty wirtualne.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.