W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom promocję – „Happy Hours”, w której to zagrane zakłady promocyjne są bez podatku. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI, aby cieszyć się z darmowych środków.

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 – promocje bukmacherskie

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2020 – promocje bukmacherskie

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest:

  • w dniu 15 listopada w godzinach 17:00 – 18:00
  • w dniach 16 i 17 listopada w godzinach 14:00 – 15:00

Gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać. Jednak typer trzeba dodać do kuponu AKO lub MAXIKOMBI bonus kursowy „Happy Hours”. To sprawi, że automatycznie dany zakład jest brany pod uwagę w tej akcji.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na piłkę nożną.

Należy jednak pamiętać, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Bukmacher Fortuna wymaga, żeby kupon promocyjny został zagrany za co najmniej 20 PLN. Jednak z tej akcji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez legalnego bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony jako wygrany.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna darmowy bonus bez depozytu:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać darmowy freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Co ważne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków.

Gracz, który dokona natomiast pierwszej wpłaty może natomiast liczyć na darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Poza tym pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. W razie przegranego kuponu bukmacher Fortuna przyzna bonus równowartości zakładu do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł500 PLN w nowej promocji bukmachera PZBuk
Następny artykułBonus powitalny do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.