Łącznie na start nowi gracze legalnego bukmachera Totolotek mogą otrzymać nawet 2098 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Totolotek kod promocyjny 2020 za darmo

Totolotek kod promocyjny 2020 za darmo

Z tej oferty powitalnej może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Podstawowa czynność tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl.

Założenie konta nie sprawi każdej osobie zbyt wiele problemów, ponieważ wystarczy tam wpisać dane osobowe jak imię czy nazwisko oraz login i hasło.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek 2020

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że bukmacher Totolotek automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.

Następnie trzeba przejść weryfikację danych i dokonać już pierwsze wpłaty, która to jest objęta promocją.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Bonus za depozyt do 1000 PLN u bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek zwiększa pierwszą wpłatę swoim graczom przyznając depozyt równowartości pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanych środków uzależniona jest od depozytu;

Przykład: sprawia, że razem będzie posiadał Gracz wpłacił 900 PLN. W gratisie otrzyma od bukmachera Totolotek 900 PLN. To 1800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher Totolotek dokona zaksięgowania depozytu.

Bonus na aplikację mobilną bukmachera Totolotek:

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek mogą skorzystać z aplikacji mobilnej tego operatora.

Wystarczy ją pobrać i dokonać pierwszej wpłaty poprzez aplikację, a w zamian można liczyć na darmowe środki równowartości depozytu do 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na mecz Izrael vs Polska. Kupony bez podatku u bukmachera Fortuna
Następny artykułPromocje na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Zwrot do 40 PLN od BetClic
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.