Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi limitowaną akcję promocyjną, w której to użytkownicy mogą liczyć na darmowe środki. Najwyższa wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 300 PLN.

Extra kasa za depozyt od bukmachera eWinner. Bonus do 300 PLN dla graczy

Extra kasa za depozyt od bukmachera eWinner. Bonus do 300 PLN dla graczy

Warto jest zaznaczyć, że bukmacher eWinner PL jest dosyć ciekawym operatorem, gdzie to można liczyć regularnie na freebety, a także oferta tego operatora jest bogata, gdzie każdy z graczy na pewno coś znajdzie dla siebie.

Dodatkowo w dniach od 26 kwietnia do 1 maja do godziny 23:59 każdy z użytkowników może liczyć na dodatkowe środki w promocji „Bonus za depozyt do 300 PLN”. Lecz trzeba mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Bonus za depozyt. 300 PLN dla każdego gracza

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego użytkownika. W pierwszej kolejności wystarczy dokonać depozytu na swoje konto.

Następnie gracz obowiązkowo zagrać musi zakład wielozdarzeniowy, tzw. AKO, którego stawka musi być równowartości depozytu.

Bukmacher eWinner dopuszcza zdarzenia z całej swojej oferty. Lecz nie można zapominać, że kurs łączny tego zakładu nie może być mniejsza niż 2.50.

Nowy kod promocyjny w STS

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie od bukmachera eWinner bonus o wartości 50% depozytu, aż do 300 PLN. W tym przypadku nie ma znaczenia, jak zakłąd został rozliczony.

Kod promocyjny w eWinner 2022:

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy na sam start, gdzie to można liczyć na:

  • bezpieczny pierwszy zakład do 110 PLN
  • premię równowartości drugiego depozytu, aż do 500 PLN

Jednak nie można zapominać, że koniecznie trzeba dokonać aktywacji powyższych bonusów. A dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacherskie typy dnia – jak z nich korzystać?
Następny artykułLegalny bukmacher eWinner nagradza aktywnych typerów. 50 PLN co weekend
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.