Specjalną ofertę promocyjną na spory wirtualne przygotował bukmacher STS online. Każdy użytkownik może otrzymać co tydzień bonus o wartości 25 złotych i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Sporty wirtualne. Extra bonus za darmo

Sporty wirtualne. Extra bonus za darmo

Akcja „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus” skierowana jest do każdego użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej gracz dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warto jest wiedzieć, że ta promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest typerom w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty konieczne musi sie do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk “Weź udział”, który znajduje się w zakładce „Ekstra 25 PLN obstawiaj sporty wirtualne i odbierz ekstra bonus”.

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO oraz AKO, których kurs całkowity nie może wynieść mniej niż 2.00. Typy znajdujące się na kuponie mogą wychodzić wyłącznie ze sportów wirtualnych.

Warto jest wiedzieć, że jest co obstawiać, ponieważ obecne są takie gry, jak piłka nożna, tenis, koszykówka, wyścigi konne i psów.

W dodatku nie da się ukryć, że obstawienie sportów wirtualnych jest dosyć popularne. Wynika to z tego, że zdecydowana większości dyscyplin jest bardzo uboga.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie można również zapominać, że obecnie można obstawiać wyłącznie przez internet, ponieważ punkty stacjonarne są zamknięte.

Minimalna stawka zakład to 2 złote. Jednak z tej oferty są wyłączone wszystkie zakłady, który zostały zawarte a środki bonusowe.

Gracz, który zagra kupony za minimum 300 złotych otrzyma bonus o wartości 25 złotych i to bez najmniejszego zdarzenia jak zostały rozliczone zakłady. W czasie jednego etapu każdy typer może otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny w STS 2020:

Bukmacher STS każdemu nowego graczowi oferuje bonus bez depozytu o wartości 29 złotych. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjny.

Natomiast użytkownik, który dokona swojej pierwszej wpłaty otrzyma bonus równowartości wpłaty. Warto jest mieć na uwadze, ze może on wynieść maksymalnie nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.
Następny artykułBonus dla typerów za obstawienie meczy. Do 100 PLN dla graczy od BetClic.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.