Bukmacher STS przyznaje graczom darmowe środki za typowanie Ligi Mistrzów. Wystarczy poprawnie wytypować dwa mecze, aby oprócz wygranej otrzymać extra premię. Pula nagród przeznaczona przez bukmachera to 10 000 złotych.

Bonus na LM. Pula nagród 10 000 złotych

Bonus na LM. Pula nagród 10 000 złotych

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom wyłącznie w dniach od 24 lutego do 26 lutego do godz. 21:00. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bukmacher STS kwalifikuje w tej akcji wyłącznie kupony AKO, na których to muszą znajdować się wyłącznie dwa spotkania z rozgrywek Ligi Mistrzów, które zostaną rozegrane w dniach 25 i 26 lutego. Użytownik może oddać wyłącznie podstawowe typy „1 x 2, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis”, które w dodatku muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Ciekawych starć nie zabraknie, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak:

  • Chelsea vs Bayern
  • Napoli vs Barcelona
  • Lyon vs Juventus
  • Real Madryt vs Manchester City

Trzeba mieć na uwadze, że stawka zakładu musi wynieść równo 21 złotych, ale wykluczone automatycznie są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracze, których kupon zostanie rozliczony jako wygrany to oprócz wygranej podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która w tej akcji wynosi 10 000 złotych.

Bonus bez depozytu od STS

Legalny bukmacher STS oferuje graczom już na sam start 29 złotych i to bez dokonania depozytu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta, aby bonus trafił n konto gracza.

Poza tym ten bukmacher nagradza graczy za dokonanie pierwszej wpłaty. Wówczas bonus może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetgames w STS. Legalne granie w Pokera w Polsce
Następny artykułBilety na mecz Polska – Ukraina za darmo do bukmachera STS.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.