Zbliżamy się wielkimi krokami do rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich. A jest to kolejna duża impreza w Constantin czasie, po EURO w piłce nożnej. Każdy z typerów może w dodatku liczyć na ekstra bonusy za obstawienie meczy u legalnego bukmachera STS.

Tokio 2020: Bonusy bukmacherskie od STS

Tokio 2020: Bonusy bukmacherskie od STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom specjalną ofertę promocyjną „Ekstra Igrzyska”. w której to nagradza za zdobyte medale przez Polaków. A na pewno mamy kilku faworytów do ich zdobycia.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Akcja jest aktywna użytkownikom wyłącznie do 22 lipca do godziny 23:59.

Darmowe bonusy na IO

Warunki wspominanej oferty promocyjnej są bardzo proste. Bowiem wystarczy zagrać zakład SOLO za minimum 50 PLN, na którym to będzie znajdować się zdarzenie na zdobyte ilość medali przez Polaków.

Bonus bez depozytu w Fortunie

Na koniec imprezy na konto gracze trafi bonus w wysokości liczbie zdobytych medali przez Polaków pomnożone przez pięć!

1229 PLN na start u bukmacher STS:

Popularny polski bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny, w której to można otrzymać na sam początek 12299 PLN. A jego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN za założenie konta
  • premia równowartości dokonanie depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi na sam start pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest typ jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 40 PLN za Wimbledon za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykułPiłkarski Jackpot to szansa na 45 000 PLN za obstawianie meczy
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.