Specjalna ofertę promocyjną oferuje graczom bukmacher STS. Typer, który zagra zakład AKO z Esportu i zostanie on rozliczony, jako przegranej otrzyma zwrot 50% stawki.

Promocja na Esport. Zwrot stawki za przegrany zakład.

Promocja na Esport. Zwrot stawki za przegrany zakład.

Nie da się ukryć, że typowanie Esportu na przestrzeni ostatnich tygodni stało się bardzo popularne. Wynika to z tego, że zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszka. Natomiast mecze w wspomnianej kategorii są rozgrywane bez przerwy.

To sprawiało, że legalny bukmacher STS online wyszedł graczom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną, w której to zmniejsza ryzyka przegranej przyznaje bonus o wartości połowy stawki.

Akcja „Bezpieczne 14 PLN” dostępna jest graczom do 26 kwietnia do godziny 23:59. Chcesz z niej skorzystać? Pamiętaj, że obowiązkowo musisz się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłączyć je poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tej promocji.

Mniejsze przegrane na Esport.

W ramach tej oferty kwalifikują się jedynie zakłady AKO, na których musi znajdować się minimum trzy typy. Wszystkie zdarzenia koniecznie muszą pochodzić z Esportu.

Gracz musi mieć na uwadze, że zakład musi spełniać jeszcze następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia
  • wszystkie typy musza pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs minimalny każdego z nich musin wynosić 1.50
  • stawka zakładu musi wynosić równo 28 PLN
STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład okazał się wygrany? To super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot połowy stawki.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w którego skład wchodzą chociażby darmowe środki o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejną premię może liczyć kolejny gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany zakład w STS na sporty wirtualne.
Następny artykułSTS bonus powitalny Bonus 1429 PLN . Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.