Legalny bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy obstawieniem spotkań z Wimbledonu. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby móc liczyć na ekstra premię o wartości 40 PLN.

Extra 40 PLN dla typerów za obstawienie meczy od Betclic

Extra 40 PLN dla typerów za obstawienie meczy od Betclic

Fani tenisa na brak emocji na pewno przez dwa najbliższe tygodnie nie mogą narzekać, ponieważ dojdzie do ciekawych starć w trzecim już w tym sezonie turnieju wielkoszlemowym. To dodatku na kortach trawiastych zobaczymy czołowych zawodników i zawodniczki.

Każdy z graczy, który chce skorzystać z oferty „Misja tenis” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta aktywna jest jest to 4 lipca do godziny 23:39.

Bonus dla typerów na Wimbledon

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste i czytelne dla każdego z użytkowników. Wystarczy zagrać kupon wielokrotny, tzw. AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z Wimbledonu, które mogą być z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • minimalna ilość czterech zdarzeń na kuponie
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 4.00, zaś stawka minimalna kuponu to 20 PLN
Bonus bez depozytu w Fortunie

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie ekstra 40 PLN i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Aktualny kod promocyjny w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy na start. Każdy z użytkowników, którzy piszą kod promocyjny „KOD550” w formularzu rejestracyjnym mogą liczyć na zakład bez ryzyka.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci żadnej gotówki. Otrzyma on zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za aktywność od BetFan na EURO 2020.
Następny artykułBonusy na Igrzyska Olimpijskie. Wygrywaj więcej w STS
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.