Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom z okazji spotkań w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy przygotował bukmacher Betclic Typerzy poza wygraną mogą liczyć na extra środki nawet o wartości 80 PLN.

Misja Europa – wygraj do 80 PLN w Betclic

Misja Europa – wygraj do 80 PLN w Betclic

Trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe wieczory w europejskimi pucharami, w których to na pewno emocj nie zabraknie. W dodatku typerzy mogą wygrać dodatkową gotówkę. A ciekawych potyczek na pewno dzisiaj nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie mecze, jak Lipsk vs PSG, Standard Liege vs Lech Poznań.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska oferuje specjalną akcję promocyjną graczom „Misja Europa”, a dostępna jest on do 5 listopada do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus do 80 PLN dla graczy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

W ramach oferty „Misja Europa” dostępne są kupony SOLO i AKO, których stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN. Dodać jest warto, że na zakładzie mogą znajdować się same zdarzenia z rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Typy znajdujące się na kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej i na żywo, ale ich kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.50.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli minimum dwa zakłady przez gracza spełniają powyższe warunki promocji i zostaną rozliczone one, jako wygrane to super. Gracz otrzyma extra premię:

  • 2 zakłady wygrane – 20 PLN
  • 3 zakłady wygrane – 40 PLN
  • 5 lub więcej zakładów wygranych – 80 PLN

Nagrody na obstawianie meczów znajdą się na kontach użytkowników w dniu 16 października.

Bonus dla graczy na start w Betclic Polska:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera Betclic Polska i wpiszą hasło promocyjne —>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym dokonają aktywacji Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Jeśli pierwszy kupon okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany kupon.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne 30 PLN dla wszystkich nowych typerów u bukmachera eFortuna.
Następny artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon w Betclic
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.