Bukmacher eWinner nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy z piłki nożnej i co weekend. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 75 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner
  • Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

A niewątpliwie jest co typować z piłki nożnej, ponieważ mecze o Mistrzostwa toczą się w czołowych ligach europejskich, jak m.in. Premier League, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, czy też LaLiga.

Gracz, który chce liczyć na freebety w ramach oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” musi mieć na uwadze, że jest ona aktywna wyłącznie u bukmachera www.eWinner.pl i dostępna w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

75 PLN co weekend za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach akcji promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest zawarcie kuponu wieloazdarznriowego, tzw. AKO za kwotę równą 49 PLN.

Wymagane od bukmachera eWinner PL jest to, aby na kuponie promocyjnym znajdowały się same mecze z piłki nożnej, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50

Bonus bez depozytu w Fortunie

Użytkownicy, którzy zagrali zakład spełniający powyższe warunki promocji otrzymają w KAŻDY dzień trwania tej akcji jeden freebet o wartości 25 PLN. I co istotne bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL online na sam start oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać extra kasę o wartości 610 PLN.

Jednak wymagane od typerów jest wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE, wówczas automatycznie niżej wymienione bonusy zostaną aktywowane.

To sprawi, że pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. Dodatkowo za dokonany drugi depozyt użytkownika otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN za obstawianie meczy od Fortuna
Następny artykułCo najlepiej obstawiać u bukmachera Betfan? Przegląd oferty 
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.