W związku ze spotkaniami drugiej kolejki Ligi Mistrzów bukmacher BetClic oferuje swoim graczom promocję, w której zmniejsza ryyzko przegranej. Za przegrany kupon przyznaje bonus w wysokości 50 PLN.

Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów

Z tej ofert może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest gracz od 30 września do 2 października do godz. 21:00.

Użytkownik, który chce z niej skorzystać z tej oferty musi się do tej akcji zapisać. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej promocji.

Warunki wyznaczone przez bukmachera są proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z drugiej kolejki Ligi Mistrzów. Należy pamiętać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, bowiem ciekawych konfrontacji nie zabraknie. Bowiem przed nami takie pojedynki jak chociażby Barcelona vs Inter, Tottenham vs Bayern czy też Lille vs Chelsea.

Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Należy jednak pamiętać, że z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

STS darmowy kod bonusy na freebet

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany otrzyma od bukmachera darmowy bonus w wysokości 50 PLN. Należy jednak pamiętać, ze każdy gracz może otzymać maksymalnie jeden bonus.

Ewentualny zwrot w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza w dniu 3 października.

BetClic: Darmowy zakład bez ryzyka na start

Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje darmowy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, a w zamian wspomniany operator dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!
Następny artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.