Bukmacher STS zmniejsza przegrane dla swoich graczy na wszystkie zakłady pojedyncze z Esportu. Wystarczy obstawiać mecze, aby na koniec otrzymać premię.

Promocja na Esportu 2020

Promocja w STS na zakłady Esport 2020

Ta akcja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Esportowe 25 PLN” trwa, aż do odwołania. Chociaż pamiętać należy, że składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest graczom od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59 i tak do odwołania.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Wykonać to można wyłącznie na stronie bukmachera www.STS.pl, a następnie w zakładce „Esportowe 25 PLN”.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie zakłady:

  • SOLO
  • tylko zderzenia z oferty przedmeczowej z esportu
  • minimalny kurs 1.85
  • stawka nie może być mniejsza niż 50 złotych.
polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Kupony lub kupony jak okażą się wygrane to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej przegranych gracz otrzymane bonus:

Przykład: Suma przegranych zakładów spełniających powyższe warunki promocji wyniosła 400 złotych. W zamian gracz otrzyma bonus o wartości 40 złotych.

Każdy gracz w czasie trwania jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jeden bonus.

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Bukmacher STS oferuje graczom bonus powitalny w postaci darmowych środków o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Chcąc otrzymać tą premię wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta online i wpisać hasło promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Na konto gracz trafi kolejny bonus pod warunkiem, że typer dokona depozytu. Wówczas na konto gracza może trafić nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic najnowszy kod promocyjny na start. Bonus 550 PLN
Następny artykułBetgames w STS. Legalne granie w Pokera w Polsce
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.