Bukmacher Fortuna zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBI i dodać do niego bonus kursowy „Happy Hours”, aby cieszyć się z większej wygranej.

Fortuna kupony bez podatku

Fortuna kupony bez podatku

Oferta skierowana jest tych typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

W tej promocji biorą udział kupony AKO i MAXIKOMBI, które zostaną zagrane w piątek 18 października w godzinach od 17:00 do 18:00, a do tego gracz doda do kuponu bonus kursowy „Happy Hours„. To sprawi, że automatycznie kupon jest zapisany do tej akcji.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowe z piki nożnej.

Betclic bonus na start

Minimalna stawka kuponu promocyjnego to 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że z tej akcji są wkluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona przez bukmachera Fortuna pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zostanie rozliczony jako wygrany.

W ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Czy Fortuna wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom ciekawy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać już darmową gotówką na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty o wartości 20 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu bukmacher oferuje bonus równowartości wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Chcąc aktywować ten pakiet powitalny wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher BetFan zwiększa wygrane o 14%
Następny artykułBetClic „Pewny zakład” na Ligę Mistrzów. Bonus 40 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.