W związku z Nowym Rokiem bukmacher TotalBet przygotował promocję powitalną graczom, w której to przyznaje darmowe środki o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Freebet bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Freebet bez depozytu 2020 dla każdego gracza

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera TotaLbet.

Chcąc otrzymać darmowy freebet wystarczy wejść na stronę www.Totalbet.pl i dokonać rejestracji konta. Ten proces jest bardzo prosty i każda osoba bez żadnych problemów sobie z nim poradzić.

Warto jest wiedzieć, że w formularzu rejestracyjnym trzeba podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Następnie gracz musi przejść proces weryfikacji danych, a po jego zakończeniu na konto gracza trafi darmowy bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto jest mieć na uwadze, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać tą kwotę.

betclic polska oferta zakładów
Legalny bukmacher Betclic bonus cashback – Kod promocyjny KOD510

Bonus za darmo od TotalBet

To nie wszystko! Bukmacher TotalBet przyznaje kolejne darmowe freebet graczom, za które łącznie można otrzymać 20 PLN. Premie w formie bonusów trafią na konta graczy za wykonanie takich czynności jak:

  • 5 PLN za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 PLN za pierwszy depozyt
  • 5 PLN za pierwszy zakład z salda głównego
  • 5 PLN za pierwszy zakład na sporty wirtualne

Do 5000 PLN za pierwszą wpłatę od TotalBet

Warto jest mieć na uwadze fakt, że bukmacher TotalBet oferuje największy bonus powitalny. Za dokonanie pierwszej wpłaty gracz może otrzymać nawet 5000 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni – konkurs z nagrodami u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN.
Następny artykułKody bonusowe u legalnych bukmacherów w Polsce za darmo 2020
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.