Firmy bukmacherskie oferują bardzo wiele wydarzeń do typowania. Nie tylko sportowych. Poza tym gracze mogą korzystać z różnych funkcji. A dzięki nim granie i notowanie dobrych rezultatów jest o wiele bardziej ułatwione. Na czym polega cashout? Kiedy się na niego zdecydować? W jakich momentach nie będzie to zaś do końca dobre rozwiązanie?


Na czym polega cashout?
Tak naprawdę każda szanująca się firma bukmacherska ma w swojej ofercie cashout. W przypadku ETOTO oczywiście nie może być inaczej. Warto krótko zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest legalny, hojny i nowoczesny. W ofercie znajduje się m.in.właśnie ta funkcja. Na czym ona bazuje? W praktyce cashout to opcja, dzięki której można wycofać konkretny kupon. Singiel lub akumulowany. Dzięki temu możesz zminimalizować ryzyko. Więcej informacji znajdziesz też na https://blog.etoto.pl/. Na tym blogu jest mnóstwo cennej wiedzy.
Opcja cashout jest dostępna w przypadku zakładów przedmeczowych oraz live. Jeśli zatem obstawiasz typy bukmacherskie w ETOTO, to możesz znacznie bardziej zmniejszyć ryzyko porażki. Jakie są najważniejsze zasady? Z opcji cashout nie można przede wszystkim skorzystać wtedy, jeśli na kuponie jest nawet jedno przegrane zdarzenie. Wówczas cashout nie będzie dostępny. Jak zobaczysz taką opcję, to możesz się na nią zdecydować. Co ważne, nie ma tutaj żadnego przymusu. Jak wybierzesz cashout, to dany kupon zostanie zakończony. Niezależnie od tego, ile jeszcze meczów zostało do końca itp. Plusem jest zminimalizowanie ryzyka. Jak wybierzesz cashout, to nie przegrasz całości zainwestowanych środków. Wygrasz, ale mniej niż w pierwotnym planie (gdyby wszystkie mecze weszły, a Ty byś nie skorzystał z tej opcji). Dla wielu osób to jednak spory minus. Jedna z najważniejszych zasad w bukmacherce mówi jednak o tym, że jak możesz zminimalizować ryzyko, to warto to zrobić.
Kiedy zdecydować się na cashout?
Przeważnie z tego wariantu korzystają osoby, które np. grają zakłady akumulowane. Załóżmy, że masz na kuponie AKO sześć wydarzeń. Pięć z nich już weszło. Teraz masz dwie opcje. Możesz poczekać na rozstrzygnięcie ostatniego wydarzenia. Jak się na to zdecydujesz, to albo wygrasz całą stawkę, albo wszystko przegrasz. A cashout to rozwiązanie pośrednie. Zamiast 500 PLN, ETOTO zaproponuje Ci np. 400 PLN. Możesz skorzystać z cashouta i wziąć mniej albo zaryzykować wszystko. Wydaje się, że w takiej sytuacji warto jednak skorzystać z tej opcji. Lepszy bowiem „wróbel w garści, niż gołąb na dachu”, jak mówi znane polskie powiedzenie. Zawsze jest bowiem ryzyko, że Twój ostatni mecz nie wejdzie. A tak możesz wybrać cashout i mieć już pewność, że coś na pewno wygrasz na danym kuponie akumulowanym.
Cashout: kiedy to nie będzie dobra opcja?
Jak np. zaproponowana stawka Ci się nie spodoba. Załóżmy, że zagrałeś osiem spotkań. A dopiero dwa z nich weszły. Wówczas ewentualny cashout nie będzie jeszcze zbyt okazały. W takiej sytuacji wiele osób czeka na rozstrzygnięcie kilku kolejnych wydarzeń. Jeśli bowiem wejdzie już 6/6 z ośmiu, to wówczas cashout będzie zdecydowanie lepszy. I może okazać się tak, że wówczas warto będzie z niego skorzystać. Aby coś wygrać i zminimalizować ryzyko pod kątem dwóch ostatnich spotkań.