Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner PL, w której to nagradza wszystkich aktywnych typerów za obstawienie meczy z piłce nożnej. Co weekend na konto każdego gracza może trafić nawet 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus do 50 PLN co weekend od bukmachera eWinnera

Bonus do 50 PLN co weekend od bukmachera eWinnera

Warto jest zaznaczyć, że przed nami bardzo ciekawe konfrontacje ligowe. Tym bardziej, że zbliżamy się do zakończenia zmagań w czołowych ligach, jak m.in. Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

Gracz, który natomiast chce wziąć udział w promocji „Futbol totalny” koniecznie musi do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl i to przed zagraniem pierwszego kuponu.

Dodać jest warto, że wspomniana oferta promocyjna jest dostępna wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Darmowe freebety za obstawienie meczy:

Warunki promocji „Futbol totalny” są bardzo proste i czytelne. Wystarczy, bowiem zagrać kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to będą znajdować się wyłącznie mecze z piłki nożnej. Dodać jest warto, że zdarzenia mogą pochodzić z dowolnych rozgrywek.

Jednak wymagane od gracza jest to, aby zakład promocyjny był zawarty za równą kwotę 49 PLN, a jego kurs łączny nie był mniejszy niż 2.50.

W przypadku, gdy użytkownik zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji w prezencie użytkownik otrzyma extra freebet o wartości 25 PLN. Na przestrzeni każdego weekendu na konto gracza może trafić nawet 50 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy za obstawienie meczy od eWinner:

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny” jest zagranie kuponu wielozdarzeniwego, tzw. AKO za kwotę równą 49 PLN o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.50.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie promocyjnym mogą znajdować się wyłącznie same mecze z piłki nożnej. Mogą one pochodzić z dowolnych rozgrywek.

sts online jakie bonusy na start
STS: kod bonusy na zakład bez ryzyka 140 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz otrzyma od bukmachera eWinner freebet o wartości 25 PLN i to nie ma znaczenia, jak kupon został rozliczony. Podczas każdego weekendu na konto użytkowników może trafić nawet 50 PLN.

Jaki kod promocyjny w eWinner?

Bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną, w której to każdy z typerów może liczyć na extra bonusy.

Już pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. W przypadku, gdy faworyci zawiodą każdy z graczy może liczyć na zwrot 100% stawki.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu na konto każdego użytkownika gracz otrzyma premię o wartości wpłaty do 500 PLN.
Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjny. Dodać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za depozyt. 300 PLN dla każdego gracza
Następny artykułLiga Narodów 2022: Darmowe bonusy dla typerów za obstawienie meczy od eWinner
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.