Bukmacher LvBet podczas obecnego weekendu, tej od 27 do 29 września zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy zagrać kupon, na którym będą sama zdarzenia z LaLigi.

LvBet zwiększa wygrane o 14%

LvBet zwiększa wygrane o 14%

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 27 do 29 września. Użytkownik, który chce wziąć w niej udział nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się jedynie typy z 7 kolejki hiszpańskiej LaLiga. Jest z czego wybierać, bowiem przed nami chociażby takie spotkania jak Atletico Madryt vs Real Madryt czy też Getafe vs Barcelona.

Istotne w tym wszystkim, że w tej akcji biorą udział jedynie kupony zagrane z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet.

STS darmowy kod bonusy na freebet

Stawka kuponu jest dowolna, ale trzeba wiedzieć, że z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14% przez bukmachera LvBet o ile zagrany kupon przez typer spełnia powyższe warunki akcji oraz został rozliczona jako wygrany.

LvBet jaki od promocyjny?

Bukmacher LvBet nowym graczom oferuje darmowy bonus na start w postaci 20 PLN. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z darmowych środków. Krok pierwszy jest to wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE oraz wysłanie emaila.

Dodatkowo bukmacher LvBet zwiększa swoim graczom pierwszą wygraną o 100% przyznając bonus równowartości wpłaty. Gracz może otrzymać maksymalnie 1000 PLN w formie środków bonusowych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułBezpieczna gra w karty w STS. Betgames ze zwrotem 20 PLN!
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.