Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom typującymi Indian Wells oferuje legalny bukmacher STS. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na dodatkową kasę o wartości nawet 50 PLN.

Indian Wells 2021: Gwarantowe 50 PLN za obstawienie meczy od STS

Indian Wells 2021: Gwarantowane 50 PLN za obstawienie meczy od STS

Niewątpliwie emocji podczas Indian Wells nie zabraknie. Tym bardziej, że jest to niezwykle prestiżowy turniej. W związku z tym zobaczymy na nich czołowych tenisistów.

Dodatkowo każdy gracz może liczyć z tej okazji na extra środki w promocji „Obstawiaj Indian Wells i otrzymaj do 50 PLN”. A ta promocja jest dostępna graczom wyłącznie od 6 do 13 października do godziny 23:59. Chcąc skorzystać z tej promocji należy się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

50 PLN na Indian Wells od STS:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu, na którym to będzie znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE pochodzące z Indian Wells. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonus bez depozytu w Fortunie

W przypadku, gdy zakłady okaże się wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki typer otrzyma premię o wartości 20% stawki, a może wynieść 50 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na sam start limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPoradnik bukmacherski – jak zacząć grać u buka? Poznaj bonus STS i kod promocyjny Fortuna
Następny artykułO czym pamiętać podczas zaawansowanego typowania?
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.