Specjalną akcję promocyjną z okazji piłkarskiej Ligi Narodów oferuje graczom bukmacher eWinner PL. Na konto każdego typera trafić może gwarantowany bonus o wartości 25 PLN.

Bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy

Bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy

A śmiało trzeba powiedzieć, że emocji w ramach piłkarskiej Ligi Narodów na pewno nie będzie brakować w najbliższych dniach, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet”, która jest dostępna w czasie trwania Ligi Narodów u legalnego bukmachera www.eWinner.pl.

Gwarantowane frebeet od eWinner:

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet” jest zagranie kuponu wielozdarzneiowgo, tzw. AKO za równą kwotę 49 PLN.

Dodatkowo bukmacher eWinner PL wymaga od każdego gracza, aby na kuponie promocyjnym znalazł się minimum jeden typ z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

sts online jakie bonusy na start
STS: kod bonusy na zakład bez ryzyka 140 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupon zostanie rozliczony. Za otrzymane środki gracz ma prawo obstawiać zakłady bukmacherskie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię o wartości 500 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został zawarty.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem, a mianowicie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher eWinner nagradza aktywnych typerów. 50 PLN co weekend
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.