Specjalną akcję promocyjną z okazji piłkarskiej Ligi Narodów oferuje graczom bukmacher eWinner PL. Na konto każdego typera trafić może gwarantowany bonus o wartości 25 PLN.

Bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy

Bonusy na dzisiaj za obstawienie meczy

A śmiało trzeba powiedzieć, że emocji w ramach piłkarskiej Ligi Narodów na pewno nie będzie brakować w najbliższych dniach, ponieważ przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Hiszpania – Portugalia, Francja – Dania, Belgia – Holandia, Włochy – Niemcy.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet”, która jest dostępna w czasie trwania Ligi Narodów u legalnego bukmachera www.eWinner.pl.

Gwarantowane frebeet od eWinner:

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Postaw na Ligę Narodów i odbierz freebet” jest zagranie kuponu wielozdarzneiowgo, tzw. AKO za równą kwotę 49 PLN.

Dodatkowo bukmacher eWinner PL wymaga od każdego gracza, aby na kuponie promocyjnym znalazł się minimum jeden typ z rozgrywek piłkarskiej Ligi Narodów, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

sts online jakie bonusy na start
STS: kod bonusy na zakład bez ryzyka 140 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na extra freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak kupon zostanie rozliczony. Za otrzymane środki gracz ma prawo obstawiać zakłady bukmacherskie.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi limitowy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię o wartości 500 PLN i to bez znaczenia, jak kupon został zawarty.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem, a mianowicie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher eWinner nagradza aktywnych typerów. 50 PLN co weekend
Następny artykułBonusy dla najlepszych typerów PKO Ekstraklasy. 30 000 PLN od Fortuny
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.