Freebet 20 PLN, bonus za depozyt do 1500 PLN oraz cashback do 150 PLN wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego u legalnego bukmachera Milenium. Wystarczy wpisać tylko kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, aby cieszyć się z darmowych środków.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Darmowy kod promocyjny Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Milenium. Warto jest wiedzieć, że chcąc otrzymać darmowe bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Podstawowa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu graczowi.

Darmowy kod promocyjny Milenium

Niezwykle istotna jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta, ponieważ to sprawi, że bukmacher Milenium dokona aktywacji automatycznie pakietu powitalnego.

Milenium: freebet 20 PLN i extra premia za depozyt do 1500 PLN

Bukmacher Milenium zwiększa swoim graczom pierwszą wpłatę przyznając bonus jej równowartości, np. typer wpłacił 600 PLN druga taka sama kwota znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać maksymalnie 1500 PLN.

Jednak to nie wszystko. Jeśli pierwsza wpłata wyniosła co najmniej 50 PLN gracz w formie gratisu otrzyma jeszcze freebeta o wartości 20 PLN.

Betfan bonus na start

Pierwszy kupon bez ryzyka do 150 PLN u bukmachera Milenium

Pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji jest objęty promocją – zakładem bez ryzyka. Jak się okaże, że zakład był przegrany to legalny bukmacher Milenium dokona zwrotu 100% stawki. Każdy gracz maksymalnie może otrzymać nawet 1500 PLN. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi znaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Kupony bez podatku u bukmachera Milenium

Gracze bukmachera Milenium mogą codziennie liczyć na promocję „Happy Hours”, w której to kupony są bez podatku.

Chcąc liczyć na te bonusy wystarczy zagrać kupon w czasie trwania promocji, a godziny są dostępne na stronie bukmachera www.milenium.pl. Poza tym zakład musi spełniać jeszcze następujące warunki:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykuł500 PLN w nowej promocji bukmachera PZBuk
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.