W związku z odbywającym się turniejem Wielkoszlemowym – French Open bukmacher STS przygotował wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy poza wygraną mogą zgarnąć ekstra gotówkę.

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Pewne bonusy dla graczy za obstawienie meczy

Oferta promocyjna „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” skierowana jest do wszystkim użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS i trwa ona wyłącznie w czasie trwania turnieju Roland Garros.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać. Wyłącznie to można zrobić na stronie www.STS.pl. Dokonać tego można wyłącznie przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Bonus dla typerów tenisa:

W ramach akcji „Obstawiaj i wygrywaj podwójnie” kwalifikują się zarówno zakłady pojedyncze, ale i także wielozdarzeniowe. Jednak wymagane jest to, aby na nich znajdowały się dowolne zdarzenie z French Open.

Mogą one pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywo, a także z turnieju singli, debli lub nawet Mixów.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Za każdy zagrany kupon, który spełnia powyższe warunki promocji oraz został rozliczony, jako wygrany użytkownik otrzyma punkty. Ich sposób naliczenia wygląda następująco: wygrana – stawka.

Przykład: Uczestnik dokona zawarcia zakładu za 350 PLN i wygra 1500 PLN. Zgodnie z wyliczeniem otrzyma 1150 pkt.

Łącznie 250 graczy, który uzbierali najwięcej punktów otrzymają premię. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród w tym konkursie wynosi, aż 20 000 PLN.

 • 1 miejsce – 3 000 PLN;
 • 2 miejsce – 2 000 PLN;
 • 3 miejsce – 1 000 PLN;
 • 4-5 miejsce – 500 PLN;
 • 6-10 miejsce – 250 PLN;
 • 11-25 miejsce – 150 PLN;
 • 26-50 miejsce – 50 PLN;
 • 51-100 miejsce – 50 PLN;
 • 101-250 miejsce – 30 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Wszyscy nowi gracze na start u bukmachera STS mogą otrzymać extra środki, bo nawet bonus o wartości 1229 PLN.

Gracze, którzy wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE dokonają automatycznie:

 • bonusu za rejestrację 29 PLN bez wpłaty własnej
 • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Poza tym nie można zapominać o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie Betgames, a są tam przecież dostępne takie gry, jak poker, wojna i bakarat. W dodatku można w nie grać legalnie i to za prawdziwe pieniądze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.