Legalny bukmacher Betfan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny w postaci bonusu do 3000 PLN od pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie korzystali z usług bukmachera BetFan.

Chcąc skorzystać z tego pakietu wystarczy dokonać rejestracji nowego konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.BetFan.pl. Ten proces w żadnym wypadku nie jest trudny i nie zajmie dużo czasu, ponieważ wystarcz wpisać podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w BetFan?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETFAN podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetFan dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą: bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Bukmacher BetFan już na start zwiększa trzy pierwsze wpłaty. Za każdy z tych depozytów można otrzymać bonus równowartości wpłaty. Na konto gracza można trafić nawet 1000 PLN.

BetFan kod promocyjny na start

Łącznie za dokonanie trzech wpłat gracz może otrzymać bonus nawet do 3000 PLN.

Cashback u bukachera BetFan:

Dodatkowo pierwszy zakład u bukmachera BetFan jest objęty Cashbackiem. Jeżeli, okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Jednak należy pamiętać, że kupon musi spełniać takie warunki jak:

  • musi być to kupon AKO
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.20
  • minimalna stawka kuponu to 20 PLN

BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na Ligę Mistrzów u bukmachera BetClic
Następny artykułObstawianie siatkówki w Betclic z bonusem 500 zł!
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.