Bukmacher TOTALBet przyznaje swoim nowym graczom dwa darmowe freebet o wartości 15 PLN i 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Darmowe freebety bez wpłaty u bukmachera TOTALBet

Darmowe freebety bez wpłaty u bukmachera TOTALBet

Oferta powitalna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera TOTALBet.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 25 do 27 października.

Chcąc liczyć na darmowy bonus w tych dniach należy dokonać rejestracji na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Wystarczy tam jedynie podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawia, że proces nie zajmie zbyt dużo czasu, a poza tym nie jest skompilowany i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera TOTALBet?

Pakiet powitalny można odblokować jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjny TB2019 podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie możliwości, aby go wpisać.

Legalny bukmacher TOTALBet przyzna darmowy freebet o wartości 15 PLN pod warunkiem popranego przejścia weryfikacji danych.

Betfan bonus na start

Otrzymany bonus będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Należy zagrać kupon SOLO lub AKO do siedmiu dni od momentu jego otrzymania. Kurs łączny kuponu musi wynieść wówczas co najmniej 2.00, zaś stawka musi wynosić równo 15 PLN.

Każdy gracz sam wybiera jakie zdarzenia i z jakiej dyscypliny będą znajdować się na kuponie.

Dodatkowo ta akcja łączy się z bonusem powitanym bukmachera TOTALBet. To sprawi,a że użytkownik, który wpisze kod promocyjny TB2019 i przejdzie poprawnie proces rejestracyjny otrzyma dwa freebety o wartości 15 PLN i 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te bonusy.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic „Pewny zakład” na Ligę Mistrzów. Bonus 40 PLN
Następny artykułBetclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.