Legalny bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy extra bonusami za obstawienie meczy. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 100 PLN i to bez żadnego znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy za typowanie meczy tenisowych od Betclic. Extra 100 PLN

Bonusy za typowanie meczy tenisowych od Betclic. Extra 100 PLN

Warto jest dodać, że mecze tenisowe obecnie są rozgrywane regularnie. Do tego czekają nas starcia najlepszych zawodników w turnieju Masters, gdzie mierzą się najlepsi zawodnicy minionego sezonu.

Na tą okazję legalny bukmacher Betclic oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Tenisowy Cashback”, a jest ona aktywna wyłącznie do 21 listopada do godz. 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać musi koniecznie do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane bonusy za obstawienie tenisa

Warunki wspomnieniej akcji promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy jedynie zagrać kupon SOLO lub AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z tenisa, które mogą pochodzić z dowolnego turnieju
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej i LIVE
  • kurs łączny zakładu nie mniejszy niż 1.80
Bonus bez depozytu w Fortunie

Warto jest dodać, że za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji gracz otrzyma zwrot podatku i to za dowolną ilość kuponów. Łącznie można otrzymać nawet 100 PLN. Jednak warto jest dodać, że nie bez znaczenie, jak zakład został rozliczony.

Jaki jest kod promocyjny w Betclic?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra bonusy w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback będzie aktywny jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Zaznaczyć jest warto, już jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. To sprawi, że jeśli faworyci zawiodą użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula nagród 15 000 PLN za typowanie sportów wirtualnych od STS
Następny artykułPewne bonusy na weekend za obstawienie meczy od Fortuny. Pula nagród 10 000 PLN
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.