Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom najnowszą promocję „siatkarski cashback”, w której to akcji przyznaje bonus do 500 PLN na kupony z siatkówki.

Cashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!

Cashback na kupony siatkówki. Betclic oddaje do 500 zł!

Z tej akcji może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom od 4 do 15 października. Należy pamiętać, żeby wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Można tego jedynie dokonać na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej promocji.

Bukmacher BetClic dopuszcza zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.50. Jednak należy pamiętać, że na kuponie mogą znajdować się WYŁĄCZNIE zdarzenia z siatkówki (oprócz siatkówki plażowej).

Betclic bonus na start

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera BetClic na siatkówkę jest bogata, a poza tym czeka nas sporo spotkań. Jak chociażby kolejne pojedynki w Pucharze Świata.

Stawka minimalna kuponu jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Na koniec tej promocji bukmacher BetClic dokona zsumowania stawek kuponów spełniających powyzsze warunki promocji i to niezależenie od ich rozliczenia. Po czym przyzna bonus 10% stawek zakładów kwalifikujących się w akcji „siatkarski cashback„. Przykładowo gracz zagrał kupony za łączną kwotę 3000 PLN, w zamian otrzyma 300 PLN w formie środków bonusowych.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Nowi gracze u bukmachera BetClic mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji. To sprawi, że wspomniany operator dokona aktywacji bonusu powitalnego.

Wówczas jeśli okaże się, że pierwszy zakład został rozliczony jako przegrany to bukmacher BetClic dokona mu zwrotu stawki. Na konto gracza maksymalnie może trafić 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy kod promocyjny u bukmachera BetFan
Następny artykułDarmowy Freebet od Fortuny na EURO 2020
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.