Specjalną ofertę promocyjną z okazji Mistrzostw Świata kobiet w siatkówce oferuje bukmacher eFortuna. Wystarczy zagrać dowolny AKO, aby móc liczyć na większe wygrane nawet o 14%.

Większe wygrane o 14% za obstawienie siatkówki w Fortunie

Większe wygrane o 14% za obstawienie siatkówki w Fortunie

Na samym początku warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas potyczki, jak Polska – Tajlandia, Włochy – Belgia, Chiny – Kolumbia, Dominikana – Chorwacja.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje akcję promocyjną „MŚ w siatkówce bez podatku”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 23 do 30 września wyłącznie w godzinach 08:00 – 12:00.

Obstawienie bez podatku w Fortunie

Zadaniem graczy w promocji „MŚ w siatkówce bez podatku” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, który musi spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie mecze z MŚ w siatkówce
  • kurs typu nie mniejszy niż 1.30
  • typy z oferty przedmeczowej lub „na żywo”
STS: kod bonusy na zakład bez ryzyka 140 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Po zagraniu kuponu spełniającego powyższe warunki promocji bukmacher eFortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%. Zaznaczyć jest warto, że nie ma znaczenia, co do ilości zagranych kuponów.

Nowy kod promocyjny w Fortunie:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online na sam start oferuje każdemu użytkownikowi pakiet powitalny, w którym to można liczyć na darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej.

Pierwszy bezpieczny kupon do 600 PLN, a także premię równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie po wpisaniu kodu promocyjnego –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej w eWinner o 14% za typowanie koszykówki
Następny artykułJak działa cashout w zakładach bukmacherskich i jak go wykorzystać?
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.