Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online z okazji Nowego Roku 2021. Wystarczy dokonać wpłaty na swoje konto, aby liczyć na extra środki, nawet o wartości 200 PLN.

Darmowe 200 PLN dla graczy na Nowy Rok u bukmachera STS.

Darmowe 200 PLN dla graczy na Nowy Rok u bukmachera STS.

Regulamin promocji „200 PLN na Nowy Rok” jest bardzo prosty. Wystarczy spełnić dwa niezywkle kroki, aby cieszyć się z darmowych środków do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty to koniecznie trzeba się do niej zarejestrować na stronie www.STS.pl. A ta akcja dostępna jest w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59,

200 PLN dla graczy na Nowy Rok w STS

Podstawowa czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie wpłaty na swoje konto u bukmachera STS. Następnie trzeba zawrzeć kupon, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85
  • stawka kuponu do 100 PLN
STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełni powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na pewne środki. Bowiem bukmacher STS przyzna premię o wartości 25% dokonanej wpłaty, aż do 200 PLN.

Bonus bez depozytu 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej na start. Bowiem na start każdy nowy użytkownik będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • równowartości 100% dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN

Łącznie można otrzymać nawet 1229 PLN. Jednak koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEkspert od Ekstraklasy w Fortunie. Obstawiaj i wygrywaj więcej
Następny artykułJakie są aktualne kody promocyjne u legalnych bukmacherów w Polsce?
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.