Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eFortuna. Bowiem na start gracze mogą otrzymać oprócz standardowych bonusów premię o wartości 30 PLN.

Extra 30 PLN na start dla graczy

Extra 30 PLN na start dla graczy

Warto jest podkreślić, że w skład pakietu powitalny u bukmachera eFortuna wchodzą darmowe 20 PLN, premia równowartości depozytu do 2000 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

W dodatku Ci użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl mogą liczyć na dodatkowe 30 PLN.

Bonus powitalny na start bez wpłaty własnej

Gracze, którzy chcą dokonać aktywacji powyższych bonusów koniecznie muszą wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu na konto gracza trafi bonus o wartości 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Otrzymane środki typer będzie mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Premia równowartości za depozyt do 100%:

Warto jest wiedzieć, że promocja objęty jest pierwszy depozyt. Wysokość otrzymanej premii będzie wynikać wyłącznie od wysokości wpłaty. Maksymalna wartość, na jaka może liczyć każdy użytkownik to nawet 2000 PLN.

Dodać jest warto, że jeśli pierwsza wpłata wyniesie więcej niż 30 PLN to użytkownik otrzyma bonus o wartości 20 PLN.

Zwrot stawki do 210 PLN

Jeśli pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kasa znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki.

Maksymalna kwota na jaka może liczyć każdy typer to 210 PLN. Warto jest dodać, ze promocją objęte są kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje ekspertom grubą kasę! Czym jest Piłkarski Jackpot?
Następny artykułDarmowe bonusy bukmacherskie dla graczy od Betclic
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.