Czas na drugą serię spotkań angielskiej Premier League. A każdy typer z tej okazji może liczyć na ekstra kasę w promocji „Piłkarski Jackpot”, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi 45 000 PLN.

Typuj Premier League i wygrywaj dodatkowe bonusy. 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic

Typuj Premier League i wygrywaj dodatkowe bonusy. 45 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” w Betclic

Hit II serii spotkań w Premier League będą to na pewno Derby Londynu, pomiędzy Arsenalem z Chelsea. Jednak ciekawie powinno być również w innych starciach, jak m.in. Southamtpon vs Manchester United, Wolves vs Tottenmham.

Użytkownik, który chce wziąć udział w promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A ta akcja dostępna jest typerom do 21 sierpnia do godziny 13:30.

Piłkarski Jackpot w Betclic:

Warunki promocji „Piłkarski Jackpot” są niezwykle proste i czytelne. Wystarczy zawrzeć zakład AKO za co najmniej 10 PLN, na którym to musi znajdować się wyłącznie dziewięć spotkań z II kolejki angielskiej Premier League:

  • Liverpool FC – Burnley
  • Aston Villa – Newcastle
  • Crystal Palace – Brentford
  • Leeds – Everton
  • Manchester City – Norwich
  • Brighton – Watford
  • Southampton – Manchester Utd
  • Wolverhampton – Tottenham
  • Arsenal – Chelsea
STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy mieć na uwadze, że na każde z tych spotkań każdy typer musi oddać typy z oferty przedmeczowej, które muszą być w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali te pojedynki to oprócz wygranej gotówki będą mogli cieszyć się z ekstra premii, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic Polska 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny zakład. Chcąc aktywować cashback należy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie maksymalnie można liczyć na 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na Igrzyska Olimpijskie. Wygrywaj więcej w STS
Następny artykuł60 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.