Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom posiada w swojej ofercie bukmacher Betclic – „Futbol: Reaktywacja”. W tej akcji nagrody, w formie środków bonusowych trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów. Pula nagród wynosi 20 000 PLN.

„Futbol: Reaktywacja” w Betclic

„Futbol: Reaktywacja” w Betclic

Oferta promocyjna „Futbol: Reaktywacja” skierowana jest do wszystkich typerów, którzy obstawiają piłkę nożną. A nie da się ukryć, że jest co typować. W najbliższych dniach czekają nas pojedynki chociażby w Bundeslidze, czeskiej Ekstraklasie, Pucharze Polski. Natomiast już za niespełna tydzień czekają nas mecze w PKO Ekstraklasie.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował akcję specjalną „Futbol: Reaktywacja” z łączną pulą nagród 20 000 PLN, która trwa od 22 maja do 31 maja do godziny 23:59.

Istotnym aspektem tego jest, iż gracz z niej chce skorzystać musi się do niej zapisać. Wykonać trzeba to w dwa proste sposoby:

  • zalogować się na swoje konto na www.Betclic.pl
  • kliknąć w guzik „Dołącz” a znajduje się on w zakładce „Futbol: Reaktywacja”

Bonus dla typerów piłki nożnej

W ramach oferty promocyjnej „Futbol: Reaktywacja” kwalifikują się zakłady zarówno SOLO oraz AKO zagrane za minimum 5 PLN. Jednak trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie typy z piłki nożnej.

Oddane zdarzenia mogą pochodzić z dowolnej ligi. W najbliższych dniach zostaną rozegrane mecze chociażby w takich rozgrywkach, jak niemiecka Bundesliga, liga czeska oraz Pucharze Polski.

Gracz może oddać typy zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”, których kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.50.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który zagra zakłady, które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma punkty, a system punktowania przedstawia się następująco:

  • kupon wygrany: za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 5 punktów
  • kupon przegrany za każde 1 zł zagrane na ten zakład Gracz zdobywa 2 punkty.

Warto jest mieć na uwadze, że nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Pula nagród wynosi, aż 20 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce10 000 PLN
2 Miejsce3 000 PLN
3 Miejsce1 000 PLN
4 Miejsce600 PLN
5 Miejsce400 PLN
6 – 25 Miejsce100 PLN
26 – 50 Miejsce50 PLN
51 – 75 Miejsce40 PLN
76 – 100 Miejsce30 PLN

Nagrody w formie środków bonusowych znajdą się na kontach zwycięzców do 1 czerwca do godziny 23:59.

BetClic kod promocyjny:

Bukmacher BetClic oferuje wszystkim nowym graczom pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, aż do 550 PLN. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi koniecznie wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 podczas zakładania konta.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na konto gracza. O ile Cię faworyci zawiodą to typer otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Nie można zapominać, że wspomniany operator posiada w swojej ofercie chociażby BetClic TV, w której to gracze mogą oglądać wydarzenia sportowe i to bez żadnych opłat.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny Bonus 1429 PLN . Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułWygrywaj więcej. Bukmacher eFortuna zwieksza wygrane graczom
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.