Niedługo planujesz założenie konta w firmie bukmacherskiej? W takim razie sprawdź, gdzie warto się zarejestrować. Co jeszcze przeczytasz w naszym poradniku? Nie zabraknie informacji dotyczących m.in. pierwszej wpłaty oraz bonusów, jakie oferują porządne podmioty hazardowe.

Na jakie firmy bukmacherskie postawić?

Nie zamierzamy odkrywać tutaj Ameryki. Najlepiej zatem zdecydować się na firmy bukmacherskie, które są obecnie najbardziej popularne. A w tym gronie znajduje się np. STS. To podmiot hazardowy, który od wielu lat prężnie działa na naszym rynku. Czym charakteryzuje się STS? To nie tylko bardzo duży staż (taka informacja już powoduje, że ludzie darzą tego bukmachera o wiele większym zaufaniem). Dodatkowo STS to podmiot hazardowy, który gwarantuje np. bonus bez depozytu. Jak z niego skorzystać? Tak naprawdę musisz się tylko zarejestrować i wpisać kod promocyjny. Jak to zrobisz, to zgarniesz sts bonus w formie freebeta. Jego wartość to zaś 25 PLN.

Kolejnym legalnym i zarazem bardzo lubianym bukiem jest Fortuna. Ten podmiot hazardowy cieszy się niezmiennie sporym zainteresowaniem. W 1996 roku Fortuna powstała i zaczęła oferować zakłady wzajemne na terenie Polski. Ciekawe, czy włodarze tej firmy myśleli, że na przestrzeni kolejnych 25 lat odniosą aż tak duży sukces… Co warto wiedzieć o Fortunie? Tutaj także możesz skorzystać z ciekawych promocji. Co jest do wyboru? Interesuje Cię bonus bez depozytu? W takim razie musisz wpisać fortuna kod promocyjny. Dzięki temu zainkasujesz 20 PLN. Może nie są to wielkie pieniądze, ale na start jest to zawsze bardzo miły dodatek.

Jak możesz zrealizować pierwszy depozyt?

Sposobów na wykonanie tego właśnie zadania jest bardzo dużo. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na legalne podmioty hazardowe. Takie, jak STS lub Fortunę. Nie ma przeszkód, by wpłacić pierwsze pieniądze (a jest to niezbędne, by potem np. skorzystać z głównych bonusów i zagrać premierowy kupon) przy pomocy własnego konta bankowego. Transakcje finansowe odbywają się dość szybko i zarazem bardzo bezpiecznie. Co do tego nie musisz mieć żadnych wątpliwości. Warto dodać, że to nie jedyna opcja. Wszak nie ma problemu, by realizować transakcje finansowe także przy pomocy np. kart kredytowych lub portfeli internetowych. Gdybyś zaś wybrał jakiegoś nielegalnego buka, to nie mógłbyś skorzystać z tych wariantów. To kolejny argument przemawiający za tym, by zdecydować się na podmioty działające w 100% zgodnie z polskim prawem. Co jeszcze jest do wyboru? To np. kody paysafecard. Zapoznaj się ze wszystkimi możliwymi metodami, dzięki którym masz okazję wpłacać, a potem wypłacać pieniądze (na stronie internetowej danego buka).

Z jakich bonusów możesz skorzystać?

Zarówno STS, jak i Fortuna oferują bonusy bez depozytu, o których już wspomnieliśmy w tym artykule. To jednak nie wszystko. Jakie są główne promocje? Obecnie STS oferuje 100% do 1200 PLN. Jeśli wpłacisz 1200 PLN, to otrzymasz drugie tyle. Z kolei Fortuna gwarantuje zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Poprzedni artykuł60 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułLegalny bukmacher STS nagradza typerów Indian Wells 2021