Legalny bukmacher STS oferuje graczom promocję związaną z turniejami esportowymi: BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w razie przegranej otrzymać freebet o wartości 14 PLN.

Bonusy na Esport 2020

Bonusy na Esport 2020

Ta oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji gracze mogą skorzystać do 14 grudnia do godz. 20:00. Użytkownik nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji bukmacher STS dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których muszą być dokładnie cztery zdarzenia.

betclic polska oferta zakładów
Legalny bukmacher Betclic bonus cashback – Kod promocyjny KOD510

Trzeba mieć na uwadze fakt, że wszystkie typy muszą być z oferty na turnieje esportowe BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Natomiast kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.40.

Istotne w tym wszystkim jest to, że stawka zakładu musi wynieść dokładnie 28 PLN. Natomiast z promocji są wykluczone kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji został on rozliczony jako wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 14 PLN.

STS: Bonus na start bez wpłaty

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki dla swoich graczy w postaci freebeta o wartości 29 PLN. Te środki znajdą się na koncie gracza pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Ten specjalny kod promocyjny STS można wpisać jedynie podczas zakładania konta.

Jednak to nie wszystko. Typer, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejne środki. Tym razem równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna. Bonus do 50%.
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni – konkurs z nagrodami u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.