W związku ze spotkaniami piętnastej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów legalny bukmacher BetClic oferuje promocję graczom – „Pewny zakład”. W razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 40 PLN.

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Betclic bonus jako zwrot. 40 PLN dla typerów!

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji skorzystać można w dniach od 25 do 28 listopad. Gracz, który chce z niej skorzystać musi koniecznie się do niej zapisać. TO wyłącznie można zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce „Pewny zakład”.

W ramach tej promocji kwalifikują się jedynie kupon AKO, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 5.00.

Na każdym zakładzie promocyjny muszą znajdować się wyłącznie typy z oferty przedmeczowej oraz live.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ przed nami bardzo ciekawe pojedynki jak Slavia vs Inter, Barcelona vs BVB, Real Madryt vs PSG, czy też Liverpool vs Napoli.

polski bukmacher betfan oferuje bonus
Darmowy bonus na start dla nowych graczy od bukmachera Betfan

Stawka każdego zakładu promocyjnego nie może być mniejsza niż 20 PLN. Jednak należy wiedzieć, że z tej oferty wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Jak zagrany kupon okaże się wygrany to wspaniale. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W razie jednego błędu na kuponie bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 50 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Bukmacher BetClic oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na „cashback”, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy kupon po rejestracji jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jak okaże się wygrany to wspaniale cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny do 2098 PLN na start u bukmachera Totolotek
Następny artykułWiększe wygrane u legalnego bukmachera Fortuna. Bonus do 50%.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.