Legalny bukmacher STS w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym oprócz startowych bonusów, czyli premii za pierwszy depozyt do 1200 PLN, freebet o wartości 29 PLN gracze mogą skorzystać z pierwszego zakładu bez żadnego ryzyka, aż do 200 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego –>> BETONLINE.

STS kod promocyjny na start

STS kod promocyjny na start

Oferta promocyjna jest bardzo ciekawą i w dodatku przejrzysta. Chcąc otrzymać darmowe środki już na sam start nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Wystarczy jedynie do 10 maja do godziny 23:59 dokonać rejestracji konta na www.STS.pl. Warto jest mieć na uwadze, że ten proces w żadnym wypadku nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje wyłącznie pozostaw dane.

Bonus bez depozytu w STS

Gracz, który wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym otrzyma darmowe środki o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać te hasło i w dodatku otrzyma bonus na obstawienie meczy. Co istotne w tym wszystkim. Jest to, że nie trzeba dokonywać, żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

STS: kod bonusy na freebet 29 PLN. Kod promocyjny: BETONLINE

Extra bonus do 1200 PLN na start

Gracz, który natomiast dokona swoj to pierwszego depozytu może liczyć na extra premię. Bowiem legalny bukmacher STS przyzna mu bonus równowartości dokonania pierwszej wpłaty do 1200 PLN:

Przykład: Gracz dokonał wpłaty w wysokości 800 PLN. Otrzyma taka samą wartość, ale w formie środków bonusowych. To sprawia, że typer razem będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki bonusowe znajdą się na koncie gracza automatycznie po tym, jak bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty. Warto jest zaznaczyć, że od razu gracz będzie mógł je wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Zakład bez ryzyka w STS

W skład najnowszego pakietu powitalnego bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pierwszy zakład bez najmniejszego ryzyka, aż do 200 PLN.

Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, który jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na Twoim koncie. Natomiast w przypadku przegranej bukmacher STS dokona zwrotu ceny stawki, która może wynieść maksymalnie 200 PLN.

STS online opinie

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie STS jest to jeden z najpopularniejszych operatorów działających na naszym rynku. I tym samym cieszy się sporą popularnością zarówno w punktach stacjonarnych, ale i w internecie.

Warto jest zaznaczyć, że oprócz zakładów bukmacherskich oferuje on graczom chociażby Betgames. Gracze mogą być całkiem tam grać chociażby w pokera za gotówkę i to legalnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane na Esport. Zwrot 50% stawki.
Następny artykułPiłkarski typer w Betclic. Bonusy dla graczy za obstawienie meczy 20 000 PLN.
Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. STS, Fortuna, Betclic oferują graczom bardzo ciekawe i atrakcyjne bonusy bukmacherskie za darmo.